1054 RENE CARCAN, etching, "Enclave de Ciel", numbered 8/15, signed0 / RENE CARCAN, etsning, "Enclave de Ciel", numrerad 8/15, signerad

1054a_8db61f86b283542_med.jpeg
  • 1054a_8db61f86b283542_sm.jpeg
  • 1054b_8db61f86bf92ecb_sm.jpeg

  • Storlek:Bladstorlek 17,5x12,5cm

Värdering300 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK