478 COFFEE TABLE w GLASS TOP, possibly Trevarefabrikk, Norway / SOFFBORD m GLASSKIVA, möjligen Trevarefabrikk, Norge

1262a_med.jpeg
  • 1262a_sm.jpeg

Reportedly purchased at Englesson or Eilersen. The coffee table is assessed with an unknown background.

/ Enligt uppgift inköpt på Englesson eller Eilersen. Soffbordet bedöms med okänd bakgrund.

  • Skick:Wear and tear / Mindre bruksslitage
  • Storlek:Diameter 90, height / höjd 43cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK