1172 TOALETTBORD, mahogny, engelsk stil, 1900 tal

1172a_8db62b2472b5609_med.jpeg
  • 1172a_8db62b2472b5609_sm.jpeg
  • 1172b_8db62b245f7f44d_sm.jpeg
  • 1172c_8db62b2471b1f3e_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, mindre repor och märken
  • Storlek:Längd 106,5cm, bredd 31,5cm, höjd 76cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK