1062 STIG LINDBERG, 21 delar av servis, "Näckros", Gustavsberg

1062a_8db60ebfb8ba6ea_med.jpeg
  • 1062a_8db60ebfb8ba6ea_sm.jpeg
  • 1062b_8db60ebfbce755c_sm.jpeg
  • 1062c_8db60ebfae49105_sm.jpeg

4 fat, diameter 25cm

8 fat, diameter 21,5cm, en med liten nagg

9 djupa fat, diameter 19,5cm

  • Skick:Bruksslitage

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK