1069 HILDING LINNQVIST, lithograph, numbered 66/300, signed / HILDING LINNQVIST, litografi, numrerad 66/300, signerad

1069a_8db61187ff16dce_med.jpeg
  • 1069a_8db61187ff16dce_sm.jpeg
  • 1069b_8db61188058dcbf_sm.jpeg

70x41cm

    Värdering1 500 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
    *Följerätt tillkommer