1070 LENNART RODHE, lithograph, unnumbered and dedicated, signed and dated 1959 /LENNART RODHE, litografi, onumrerad och dedikerad, signerad och daterad 1959

1070a_8db6117fe57913d_med.jpeg
  • 1070a_8db6117fe57913d_sm.jpeg
  • 1070b_8db6117fec34766_sm.jpeg

47,5x44cm

    Värdering1 500 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
    *Följerätt tillkommer