242 HENRI MATISSE, efter, litografi, numrerad 665/1000, signerad i trycket

1087a_med.jpeg
  • 1087a_sm.jpeg
  • 1087b_sm.jpeg

  • Storlek:Rammått 41x33,5cm

Värdering1 000 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK