246 HENRI MATISSE. Efter. "Blue nude", färglitografi, signerad och daterad -52 i trycket

1088a_med.jpeg
  • 1088a_sm.jpeg
  • 1088b_sm.jpeg

  • Storlek:59x44,5cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK