405 JOHAN LUNDGREN (1822–1895). Oil on panel, signed / JOHAN LUNDGREN (1822–1895). Olja på pannå, signerad.

1106a_med.jpeg
  • 1106a_sm.jpeg
  • 1106b_sm.jpeg

  • Storlek:19x45cm

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK