315 ART GLASS, 3 parts, Mikael Axenbrant, Åsa Brandt / MIKAEL AXENBRANT, ÅSA BRANDT, KONSTGLAS, 3 delar

1118a_med.jpeg
  • 1118a_sm.jpeg
  • 1118b_sm.jpeg
  • 1118c_sm.jpeg
  • 1118d_sm.jpeg
  • 1118e_sm.jpeg
  • 1118f_sm.jpeg
  • 1118g_sm.jpeg

Vase, blue, Mikael Axenbrant, signed, numbered 122/510, dated 1995, height 13.5cm, diameter 10.5cm

Bowl on foot, Åsa Brandt, signed, Torshälla, diameter 21cm, height 10cm

Bowl, red, signed, max width 17.5cm, height 11.5cm / Vas, blå, Mikael Axenbrant, signerad, numrerad 122/510, daterad 1995, höjd 13,5cm, diameter 10,5cm

Skål på fot, Åsa Brandt, signerad, Torshälla, diameter 21cm, höjd 10cm

Skål, röd, signerad, max vidd 17,5cm, höjd 11,5cm.

    Värdering800 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK