421 CHARLES BIANCHINI, olja på duk, kopia, signerad

1136a_med.jpeg
  • 1136a_sm.jpeg
  • 1136b_sm.jpeg
  • 1136c_sm.jpeg
  • 1136d_sm.jpeg

Utan ram

  • Storlek:63x50cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK