802 SHIP'S COMPASS, numbered 26867, AB Lyth, Stockholm, 1900s / SKEPPSKOMPASS, numrerad 26867, AB Lyth, Stockholm, 1900 tal

1239a_med.jpeg
  • 1239a_sm.jpeg
  • 1239b_sm.jpeg
  • 1239c_sm.jpeg
  • 1239d_sm.jpeg
  • 1239e_sm.jpeg
  • 1239f_sm.jpeg

  • Skick:Wear / Slitage
  • Storlek:Diameter 25 cm, höjd 12 cm

Värdering800 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK