494 ARMCHAIR, leather, Chesterfield model, 1900s / ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, skinn, Chesterfield-modell, 1900-tal.

1265a_med.jpeg
  • 1265a_sm.jpeg
  • 1265b_sm.jpeg
  • 1265c_sm.jpeg

Back height 104, width 84, seat height approx. 43cm. Rygghöjd 84, sitthöjd cirka 43cm.

Wear and tear / Bruksslitage

  • Storlek:Back height 104, width 84, seat height approx. 43cm / Rygghöjd 104, bredd 84, sitthöjd cirka 43cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK