880 ESTER WALLIN (1928-2009). figuriner, 3st apor, keramik, Upsala Ekeby, omkring 1900-talets mitt

1292a_med.jpeg
  • 1292a_sm.jpeg
  • 1292b_sm.jpeg
  • 1292c_sm.jpeg
  • 1292d_sm.jpeg
  • 1292e_sm.jpeg
  • 1292f_sm.jpeg
  • 1292g_sm.jpeg

Nr 9083, höjd 13.5cm

Nr 43145/945, höjd 11.5cm

Nr 0115, höjd 16cm.

  • Skick:Wear and tear / Bruksslitage

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK