158 ARMANDO VILLEGAS (1926-2013) mixed media, signed. / ARMANDO VILLEGAS (1926-2013), blandteknik, signerad

158a_8db507b5a278e95_med.jpeg
  • 158a_8db507b5a278e95_sm.jpeg
  • 158b_8db507b5ab3bdff_sm.jpeg
  • 158c_8db507b5d286906_sm.jpeg
  • 158d_8db507b594430b1_sm.jpeg
  • 158e_8db507b5b815e99_sm.jpeg

Lappar på baksida är en del i måleriet och bedöms inte som lagningar.

  • Storlek:95x38,5cm

Värdering40 000 - 50 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
*Följerätt tillkommer