202 IRENEUSZ STRYJKOWSKI, oil on canvas, signed Stryjkowski / IRENEUSZ STRYJKOWSKI, olja på duk, signerad Stryjkowski
IRENEUSZ STRYJKOWSKI, born 1924, Poland / IRENEUSZ STRYJKOWSKI, f 1924, Poland
- Storlek:60x90cm.
Värdering | 1 000 - 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |