2140 KNIVAR, 2 st, Frosts, Mora, 1900-tal.

2140a_8db91de7bacaa1d_med.jpeg
  • 2140a_8db91de7bacaa1d_sm.jpeg
  • 2140b_8db91de7c06f85f_sm.jpeg
  • 2140c_8db91de7a9086a3_sm.jpeg
  • 2140d_8db91de7aa315dd_sm.jpeg

Större. längd 20,5cm, blad 9,8cm

Mindre, längd 22cm, blad 11cm, andra sortering

  • Skick:Bruksslitage

Värdering300 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK