2147 HÄST o VAGN, plast o trä, 1900 talets första hälft

2147a_8db927136ffdb81_med.jpeg
  • 2147a_8db927136ffdb81_sm.jpeg
  • 2147b_8db9271364789df_sm.jpeg
  • 2147c_8db9271370bde5f_sm.jpeg
  • 2147d_8db9271377be525_sm.jpeg
  • 2147e_8db927134c14b4d_sm.jpeg

Häst i trä och vagn i plast, hästunderede i trä.

  • Skick:Bruksslitage, mindre skador, färgavfall
  • Storlek:Vidd cirka 26-27cm

Värdering1 000 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK