1341 SPEGELBYRÅ, mahogny o mässingsbeslag, omkring 1900 talets första hälft

2260a_med.jpeg
  • 2260a_sm.jpeg
  • 2260b_sm.jpeg
  • 2260c_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, ytliga repor o märken
  • Storlek:Höjd 207,5cm, bredd 115cm, djup 54cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK