139 CRISTINO FLORES MEDINA, oil on paper, Mexican folk art, signed, Mezcala, Guerrero, Mexico, 1900s /

2418a_med.jpeg
  • 2418a_sm.jpeg
  • 2418b_sm.jpeg

CRISTINO FLORES MEDINA, (1937-2007), olja på papper, Mexikansk folkart, signerad, Mezcala, Guerrero, Mexiko, 1900 tal, https://www.mexican-folk-art-guide.com/cristino-flores-medina.html#.ZDg_U-xBxQI

  • Storlek:Image area / Bildyta 34x50 cm.

Värdering600 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK