985 UNIDENTIFIED ARTIST, oil on canvas, text on reverse, signed and marked JE Herbert, 1869 / OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, text på baksida, signerad och märkt JE Herbert, 1869

2421a_med.jpeg
  • 2421a_sm.jpeg
  • 2421b_sm.jpeg
  • 2421c_sm.jpeg

43x71cm

    Värdering1 000 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK