557 REINHOLD LJUNGGREN, lithograph, numbered 48/160, signed / REINHOLD LJUNGGREN, litografi, numrerad 48/160, signerad

2424a_med.jpeg
  • 2424a_sm.jpeg
  • 2424b_sm.jpeg

Picture size / Bildyta 50,5x32cm

    Värdering300 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK