150 DESK by Carl Malmsten, plaque marked, second half of the 20th century / CARL MALMSTEN. skrivbord, plakettmärkt, 1900-talets andra hälft

2526a_med.jpeg
  • 2526a_sm.jpeg
  • 2526b_sm.jpeg
  • 2526c_sm.jpeg
  • 2526d_sm.jpeg
  • 2526e_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:140x70, höjd 74cm

Värdering2 000 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK