143 PER KROGH, lithograph, numbered 237/350, signed and dated 1948 / PER KROGH. litografi, numrerad 237/350, signerad och daterad 1948.

2529a_med.jpeg
  • 2529a_sm.jpeg
  • 2529b_sm.jpeg

  • Storlek:Image area / Bildyta 55x65 cm.

Värdering300 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)100 SEK