143 PER KROGH, lithograph, numbered 237/350, signed and dated 1948 / PER KROGH. litografi, numrerad 237/350, signerad och daterad 1948.
- Storlek:Image area / Bildyta 55x65 cm.
Värdering | 300 - 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |