421 CHARLES BIANCHINI, olja på duk, kopia, signerad
Utan ram
- Storlek:63x50cm
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Utan ram