421 CHARLES BIANCHINI, olja på duk, kopia, signerad

421a_8db47aee0c0a705_med.jpeg
  • 421a_8db47aee0c0a705_sm.jpeg
  • 421b_8db47aede8a457d_sm.jpeg
  • 421c_8db47aedf838755_sm.jpeg
  • 421d_8db47aee142d07a_sm.jpeg

Utan ram

  • Storlek:63x50cm

Värdering1 500 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK