236 INGEMAR NYSTRÖM, akvarell, signerad och daterad -08
- Storlek:Rammått 30,5x44,5cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
Värdering | 600 - 800 SEK |