242 HENRI MATISSE, efter, litografi, numrerad 665/1000, signerad i trycket
- Storlek:Rammått 41x33,5cm
Värdering | 1 000 - 1 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |