707 PETER DAHL, akvarell, tillskriven, osignerad
- Storlek:Rammått 32,5x26cm
Värdering | 2 000 - 3 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
*Följerätt tillkommer |