707 PETER DAHL, akvarell, tillskriven, osignerad

707a_8db56106c2ed7b5_med.jpeg
  • 707a_8db56106c2ed7b5_sm.jpeg
  • 707b_8db56106c97b316_sm.jpeg
  • 707c_8db56109a4b0ce5_sm.jpeg

  • Storlek:Rammått 32,5x26cm

Värdering2 000 - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer