343 OSCAR HERNANDEZ SORIANO. oil on canvas, "Take me to the sea", signed / OSCAR HERNANDEZ SORIANO. olja på duk, "Ta mig till havet", signerad.
- Storlek:40x33cm
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |