880 ESTER WALLIN (1928-2009). figuriner, 3st apor, keramik, Upsala Ekeby, omkring 1900-talets mitt
Nr 9083, höjd 13.5cm
Nr 43145/945, höjd 11.5cm
Nr 0115, höjd 16cm.
- Skick:Wear and tear / Bruksslitage
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |