919 UNIDENTIFIED ARTIST, oil on canvas, signed W ROGERS / OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad W ROGERS
41x61cm
Partiella små färgskador i kanter / Partial small color damage at edges
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 100 SEK |