924 VIGGO PEDERSEN, akvarell, "Svensk Landskab", monogramsignerad, daterad 1926

924a_8db5c64ecab5d9a_med.jpeg
  • 924a_8db5c64ecab5d9a_sm.jpeg
  • 924b_8db5c64ed741fc7_sm.jpeg

36x55cm

    Värdering13 000 - 15 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK