925 VIGGO PEDERSEN, akvarell, monogramsignerad, daterad 1907

925a_8db5c6d00e02195_med.jpeg
  • 925a_8db5c6d00e02195_sm.jpeg
  • 925b_8db5c6d019eb343_sm.jpeg

29x42cm

    Värdering3 000 - 4 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK

    © Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.