927 WILLIAM ASHTON, 1853-1927, oil on canvas, Corner of Farmstead, Hurstwood, signed / WILLIAM ASHTON, 1853-1927, olja på duk, Corner of Farmstead, Hurstwood, signerad

927a_8db5c71b438d974_med.jpeg
  • 927a_8db5c71b438d974_sm.jpeg
  • 927b_8db5c71b543bbcb_sm.jpeg
  • 927c_8db5c71b391f76e_sm.jpeg

31x41cm

    Värdering2 000 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK