928 Edwin Öhrström, glass bowl, Ariel, numbered 1711E, signed, Orrefors / Edwin Öhrström, glasskål, Ariel, numrerad 1711E, signerad, Orrefors

928a_8db5c72213f946b_med.jpeg
  • 928a_8db5c72213f946b_sm.jpeg
  • 928b_8db5c7220c2edda_sm.jpeg
  • 928c_8db5c72209f4cd4_sm.jpeg
  • 928d_8db5c7220a9d7f6_sm.jpeg
  • 928e_8db5c7220f9e3ba_sm.jpeg
  • 928f_8db5c7221020e4f_sm.jpeg

Diameter 13cm, height / höjd 6cm

    Värdering2 000 - 3 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK