932 EINAR TORSSLOW. oil on canvas, landscape view, signed. / EINAR TORSSLOW. olja på duk, landskapsvy, signerad.

932a_8db5c776ed9b1a3_med.jpeg
  • 932a_8db5c776ed9b1a3_sm.jpeg
  • 932b_8db5c776ecad634_sm.jpeg
  • 932c_8db5c776ed34a74_sm.jpeg

44x66cm

Mindre lagning och färgbortfall

    Värdering5 000 - 6 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK