933 KAAPO WIRTANEN, oil on panel, signed and dated 1923 / KAAPO WIRTANEN, olja på pannå, signerad och daterad 1923

933a_8db5c790abae3ca_med.jpeg
  • 933a_8db5c790abae3ca_sm.jpeg
  • 933b_8db5c790b493377_sm.jpeg

54,5x44,5cm

    Värdering8 000 - 10 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK
    *Följerätt tillkommer