934 UNIDENTIFIED ARTIST, oil on canvas, signed J Morris, 19th century / OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad J Morris, 1800 tal

934a_8db5c7b62b0a076_med.jpeg
  • 934a_8db5c7b62b0a076_sm.jpeg
  • 934b_8db5c7b64b292f9_sm.jpeg
  • 934c_8db5c7b64fac6e2_sm.jpeg

31x51cm

Frame with damage / Ram med skador

    Värdering1 000 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK