159 JOAN MIRO, lithograph, HC edition, signed / JOAN MIRO, litografi, HC-upplaga, signerad

251a_8db4730564226af_med.jpeg
  • 251a_8db4730564226af_sm.jpeg
  • 251b_8db47305680cf16_sm.jpeg

    Värdering10 000 - 14 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)100 SEK