620 OMEGA, armbandsur, herr, Seamaster Deville, guld o stål, 1960 tal

620a_8db5171711f3f62_med.jpeg
  • 620a_8db5171711f3f62_sm.jpeg
  • 620b_8db517170f5e5b9_sm.jpeg
  • 620c_8db517170b98c05_sm.jpeg
  • 620d_8db51717064f1ea_sm.jpeg
  • 620e_8db51716fd69332_sm.jpeg

Manuellt uppdrag med plexiglas.

Diameter: 34 mm.

Original armband

  • Skick:Acrylic glass with scratches. Wear and tear. Worked when cataloging, no functional guarentee. / Akrylglas med repor. Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringen, Ingen funktionsgaranti.

Värdering3 000 - 5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK