620 OMEGA, armbandsur, herr, Seamaster Deville, guld o stål, 1960 tal
Manuellt uppdrag med plexiglas.
Diameter: 34 mm.
Original armband
- Skick:Acrylic glass with scratches. Wear and tear. Worked when cataloging, no functional guarentee. / Akrylglas med repor. Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringen, Ingen funktionsgaranti.
Värdering | 3 000 - 5 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |